Výtěžek Country bálu

Na letošním benefičním Country bálu na podporu stavby nové skautské klubovny se vybralo celkem 69.800Kč. Velké díky patří všem návštěvníkům, kteří přispěli ať už na dobrovolném vstupném, tombole či občerstvení.  Za obrovskou podporu děkujeme všem účinkujícím z kapel Občasná sešlost a Fireband ( Lenka Macháčková, Iveta Horáková, Jožka Pololáník, Roman Horák, Marek Servít, Jiří Trávníček), dále taneční skupině Tanzanit ze Žďáru nad Sázavou za skvělou výuku tanců a taneční vystoupení, Vojtovi Žílovi za barmanskou show, Filipovi Koenigovi za moderování,  Františkům Macháčkům za ozvučení, výtečným kovbojům Georgovi se Stevem za dokonalé kovbojské vystoupení a konečně Josefu Markušovi –  Chosému za výuku tanců a moderování kovbojského vystoupení. Ti všichni se vzdali nároků na honorář ve prospěch stavby nové klubovny. Za materiální podporu vybavení fotokoutku pak děkujeme půjčovně obleků z Westernového města Šiklův Mlýn. Městu Bystřici nad Pernštejnem děkujeme za bezplatné zapůjčení prostor Kulturního domu, díky čemuž se tato akce mohla vůbec uskutečnit a ředitelce Kulturního domu Věře Hánákové za pomoc s organizací. V neposlední řadě patří dík všem, kteří přispěli do tomboly menšími či většími dary a velkým sponzorům, kteří doposud přispěli na novou skautskou klubovnu –  MegaTec, Mega a Adrex. Věříme, že s vaší podporou se nám nakonec podaří novou klubovnu postavit.